Promed Łazy

Opublikowano: 2020-12-22 22:04:00, przez: Dominik Niedostatkiewicz. Edytowany: 2021-03-18 09:08:15

Liczba odsłon: 3031 |

Oświadczenie o dostępności

Wstęp

Firma Promed Łazy Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby jej usługi były dostępne dla osób niepełnosprawnych. Firma cały czas podejmuje starania, aby jej strona była łatwiejsza w obsłudze i bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych, z silnym przekonaniem, że każdy człowiek ma prawo do godnego życia, równości, komfortu i niezależności.

Dostępność na promed.lazy.pl

Strona promed.lazy.pl udostępnia Widget Dostępności serwisu UserWay, który jest zasilany przez dedykowany serwer dostępności. Oprogramowanie pozwala promed.lazy.pl poprawić zgodność z wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG 2.1).

Włączenie menu dostępności

Menu dostępności promed.lazy.pl można włączyć klikając na ikonę menu dostępności, która pojawia się w lewym dolnym rogu strony. Po uruchomieniu menu dostępności należy odczekać chwilę, aż menu dostępności załaduje się w całości.

Zrzeczenie się odpowiedzialności

Firma Promed Łazy Sp. z o.o. kontynuuje swoje wysiłki na rzecz stałej poprawy dostępności swojej strony i usług w przekonaniu, że naszym zbiorowym moralnym obowiązkiem jest umożliwienie bezproblemowego, dostępnego i nieskrępowanego korzystania z nich także osobom niepełnosprawnym.

W nieustającym dążeniu do ciągłego ulepszania i usuwania problemów z dostępnością, regularnie skanujemy także promed.lazy.pl za pomocą skanera dostępności UserWay, aby zidentyfikować i naprawić każdą możliwą barierę dostępności na naszej stronie. Pomimo naszych starań, aby wszystkie strony i treści w promed.lazy.pl były w pełni dostępne, niektóre treści mogły nie być jeszcze w pełni dostosowane do najsurowszych standardów dostępności. Może to wynikać z faktu, że nie znaleźliśmy lub nie zidentyfikowaliśmy najbardziej odpowiedniego rozwiązania technologicznego.

Dla Ciebie

Jeśli masz trudności z dostępem do jakichkolwiek treści na promed.lazy.pl lub potrzebujesz pomocy w dowolnej części naszego serwisu, skontaktuj się z nami w normalnych godzinach pracy, jak opisano poniżej, a my chętnie pomożemy.

Kontakt z nami

Jeśli chcesz zgłosić problem z dostępnością, masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z Obsługą Klienta promed.lazy.pl w następujący sposób:

Email: mmalicki@promed.lazy.pl

Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego 18.03.2021 r.